Zajęliśmy I miejsce w konkursie Gazety Bankowej „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”

Mamy to! Zajęliśmy I miejsce w konkursie Gazety Bankowej „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”
w kategorii Dział II (bez gr. 3 i 10). Niewielkie różnice punktowe w gronie liderów podobnie jak w sporcie zapewniły duże emocje w rywalizacji o podium.

Wiarygodność i Ciągłe Doskonalenie, które są naszymi wartościami, to nie tylko słowa, ale konkretne działania, które codziennie wcielamy w je życie. Tym bardziej cieszymy się z przyznania nam tej prestiżowej nagrody, która bez wątpienia należy się wszystkim pracownikom PKO Ubezpieczenia.

Poniżej kilka cytatów z artykułu:

„Tegoroczna edycja konkursów ubezpieczeniowych „Gazety Bankowej” – „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2019” oraz „Ubezpieczeniowy Menedżer 2019” – wyłoniła liderów naszego rynku, którzy – jak się okazuje – idą mniej więcej w tym samym kierunku i co najwyżej różnią się tempem, w jakim mają zamiar osiągnąć wyznaczone cele.”

„Dzięki współpracy z renomowaną firmą doradztwa strategicznego Kearney, która zapewniła solidne wsparcie merytoryczne konkursu, a także doprecyzowała jego założenia, które siłą rzeczy należy modyfikować zgodnie ze zmieniającym się rynkiem, udało się wyłonić zwycięzców oraz przedstawić taki obraz naszej rzeczywistości ubezpieczeniowej, jaki wynika z danych finansowych i przedstawionych przez firmy odpowiedzi na pytania ankiety.”

„Za najbardziej „Przyjazną Firmę Ubezpieczeniową 2019” w Dziale I (ubezpieczenia na życie) uznano firmę Unum Życie TUiR S.A., druga była Grupa AXA, trzecie miejsce przypadło Nationale-Nederlanden. W dziale ubezpieczeń komunikacyjnych (Dział II grupa 3 i 10) zwycięstwo odniosła firma Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group, przed Grupą AXA i Avivą Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA.

„Natomiast w Dziale II (ubezpieczenia poza Grupą 3 i 10) – pozostałe ubezpieczenia osobowe i majątkowe, z wyłączeniem ubezpieczeń komunikacyjnych –pierwsze było PKO Ubezpieczenia, drugie – Santander Aviva Ubezpieczenia, a trzecia – Europa Ubezpieczenia.”

Cały artykuł znajduję się tutaj.