Z pomocą dla pracowników medycznych Powiatowego Szpitala im. Edmunda Biernackiego w Opocznie

W ostatnim czasie braliśmy udział w pracowniczej zbiórce na zakup potrzebnych środków ochronnych dla szpitala w Opocznie. Dzięki niesamowitej hojności naszych pracowników zebraliśmy więcej środków niż planowaliśmy. Co więcej, zebrane fundusze zostały podwojone przez PKO Ubezpieczenia. Środki ze zbiórki przeznaczyliśmy na zakup 5 tys. maseczek ochronnych oraz termometrów bezdotykowych, które dzisiaj zostały dostarczone do szpitala w Opocznie.

Kolejna akcja pomocy, którą organizują nasi pracownicy pokazuje, że mobilizacja jest naszą siłą. Mimo, że pracujemy teraz w większości zdalnie, szybko podzieliliśmy się zadaniami i w kilka dni dostarczyliśmy do szpitala potrzebne środki ochronne. Widać, że praca zdalna w związku z epidemią, nie jest żadną przeszkodą, aby się dobrze organizować, także w sprawach dotyczących charytatywnego wsparcia – powiedział Tomasz Teterycz, dyrektor Biura Zarządzania Personelem, PKO Ubezpieczenia

Środki ochronne przekazane do szpitala w Opocznie, będą mogli wykorzystać pracownicy medyczni izolatorium szpitala dla chorych na COVID-19. Cieszymy się, że w ten sposób możemy przyczynić się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa pracy w szpitalu.
img