Wsparcie dla Radomskiego Szpitala Specjalistycznego

Szpitale, jak i inne placówki medyczne borykają się obecnie z dużymi potrzebami. Najważniejsze w walce z epidemią, jest włączanie się do akcji pomocy dla służby zdrowia i udzielenie wsparcia tym, którzy ratują innych narażając swoje życie.

W dniu wczorajszym przekazaliśmy Radomskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. dr Tytusa Chałubińskiego najpotrzebniejsze środki ochronne: 9000 niezbędnych maseczek ochronnych, 800 litrów płynu dezynfekującego do rąk oraz rękawice diagnostyczne.

2-1

Czas pandemii to ważny sprawdzian dla wszystkich. Wspólne działanie i wzajemna pomoc, które są tak ważne w działalności PKO Ubezpieczenia, mogą wspierać pokonanie epidemii. Dlatego dołączamy do grona instytucji, które doceniają konieczność udzielenia pomocy służbie zdrowia, także w trudnych chwilach zagrożeń epidemiologicznych. Wyrazem tego jest wsparcie, którego udzieliliśmy Radomskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. dr Tytusa Chałubińskiego – powiedział Sławomir Łopalewski, prezes zarządu PKO Ubezpieczenia

W czasie epidemii będziemy nadal wspierać inicjatywy, których celem jest pomoc pracownikom służby zdrowia – szczególnie tym, którzy są bezpośrednio zaangażowani w leczenie chorych na COVID-19. W tym celu pracownicy naszej firmy uruchomili zbiórkę funduszy, która powiększona wkładem finansowym PKO Ubezpieczenia, w całości zostanie przekazana na zakup środków ochrony osobistej dla personelu medycznego szpitala w Opocznie.
1-1