Tak Podróżuję – nowa polisa podróżna w ofercie online

Czas na direct – PKO Ubezpieczenia z nową polisą podróżną Tak Podróżuję  w ofercie online 

  • Ubezpieczenie podróżne Tak Podróżuję można kupić online zyskując szeroki zakres ochrony oraz wysoką sumę ubezpieczenia do 1 mln zł.
  • Podróżujący mogą wybrać spośród trzech wariantów ubezpieczenia lub dopasować ubezpieczenie do swoich potrzeb.
  • Proces zakupu polisy jest intuicyjny i szybki – ubezpieczenie można kupić w kilka minut.
  • Uruchomienie sprzedaży w kanale direct jest kolejnym elementem transformacji cyfrowej Towarzystwa.

Sunset

 

Tak Podróżuję jest pierwszym ubezpieczeniem oferowanym przez PKO Ubezpieczenia w systemie direct. Podróżujący za granicę będą mogli kupić ubezpieczenie, które zapewnia szeroki zakres ochrony
i wysoką sumę ubezpieczenia, nawet do 1 mln złotych. Oprócz standardowej pomocy w zakresie kosztów leczenia i ubezpieczenia assistance, NNW oraz OC w życiu prywatnym, klienci mają możliwość uzyskania ochrony również w przypadku uprawniania sportów wysokiego ryzyka czy pracy fizycznej za granicą.

Tak Podróżuję daje możliwość wyboru świadczeń spośród trzech wariantów: Standardowa Ochrona,  Pełny Komfort i Prestiżowa Podróż, z czego Pełny Komfort jest elastyczny i pozwala na dopasowanie ochrony ubezpieczeniowej oraz wysokości sumy ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb.

Zainteresowanie zakupami online stale rośnie i kompetencje cyfrowe Polaków są już standardem. Podążamy za preferencjami klientów w zakresie prostej i szybkiej dostępności naszych ubezpieczeń. Priorytetem jest jednak zapewnienie wszystkim podróżującym jak najlepszej ochrony i komfortu. Nasza nowa oferta ubezpieczenia Tak Podróżuję spełnia te oczekiwania – mówi Tomasz Mańko, członek zarządu PKO Ubezpieczenia. Uruchomienie sprzedaży w kanale direct jest ważnym elementem przyjętej strategii. Do wejścia w ten segment zachęcają nas też dobre doświadczenia w sprzedaży naszej oferty w aplikacji mobilnej IKO oraz serwisie transakcyjnym iPKO PKO Banku Polskiego. Naturalnym tego następstwem jest rozpoczęcie bezpośredniej sprzedaży w PKO Ubezpieczenia, którą będziemy z sukcesem rozwijać – dodaje Tomasz Mańko.

Sprzedaż ubezpieczenia jest możliwa przez dedykowany portal dostępny ze strony www.pkoubezpieczenia.pl, a polisę można kupić przy pomocy komputera czy smartfona, bez konieczności wychodzenia z domu. Całość procesu została zamknięta w kilku prostych krokach. Towarzystwo oferuje zniżkę rodzinną dla osób podróżujących z dzieckiem, co w efekcie obniża składkę za ubezpieczenie. Dodatkowym atutem polisy jest brak ograniczeń wiekowych, dzięki czemu każda chętna osoba może skorzystać z atrakcyjnego ubezpieczenia.

Kup ubezpieczenie

 

 

PKO Ubezpieczenia należy do Grupy PKO Banku Polskiego – jednej z największych grup finansowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Cele biznesowe PKO Ubezpieczenia wynikają wprost ze strategii Grupy PKO Banku Polskiego, która zakłada budowę pozycji lidera w segmencie bancassurance. W perspektywie najbliższych lat PKO Ubezpieczenia planuje konsekwentnie zwiększać udziały rynkowe i dzięki ścisłej współpracy z PKO Bankiem Polskim znaleźć się w czołówce ubezpieczycieli na krajowym rynku. PKO Ubezpieczenia obsługuje ponad 1,6 mln klientów.