Rusza kampania radiowa PKO Ubezpieczenie dziecka

  • PKO Bank Polski rozpoczyna kampanię radiową ubezpieczenia NNW dla dzieci od PKO Ubezpieczenia

  • Celem kampanii jest wyjście z szeroką informacją o tym, że w banku rodzice czy opiekunowie mogą ubezpieczyć swoją pociechę w razie nieszczęśliwego wypadku w szkole, w domu czy na placu zabaw

  • Kampania radiowa będzie emitowana w ramach 2 pakietów stacji: RMF 3D w tym m.in. RMF FM, RMF Maxxx czy RMF Classic oraz Total Time: w tym m.in. Eska, Vox FM, Eska Rock, Plus, SuperNova (dawniej radio Wawa)

  • Kampania potrwa od 23 sierpnia do 12 września

dziewczynka hustawka

 

Przygotowaliśmy 30’ spot radiowy, który zachęca rodziców, aby wraz z rozpoczęciem roku szkolnego dodatkowo zatroszczyli się o ochronę ubezpieczeniową swoich dzieci. Kampania PKO Ubezpieczenie dziecka akcentuje możliwość zakupu ubezpieczenia w aplikacji mobilnej IKO oraz serwisie iPKO PKO Banku Polskiego, a także niską cenę. Składka za ubezpieczenie wynosi tylko 5 zł miesięcznie za ochronę w wariancie podstawowym, a 9 zł w wersji rozszerzonej – mówi Ewa Kapacka, Dyrektor Biura Marketingu i PR, PKO Ubezpieczenia

Zasięg kampanii będzie szeroki. Kampania jest kolejną aktywnością promocyjną w okresie wakacyjnym, której celem jest także wzmocnienie przekazu o szerokiej dostępności ubezpieczeń w PKO Banku Polskim – dodaje Ewa Kapacka.

PKO Ubezpieczenie dziecka obejmuje ochroną dzieci i młodzież do 20 roku życia. Wyróżnikiem oferty jest bardzo szeroka pomoc assistance. Od momentu wystąpienia urazu w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia, ubezpieczyciel koordynuje cały proces leczenia, aby umożliwić dziecku jak najszybszy powrót do zdrowia. Ubezpieczenie zapewnia szeroką pomoc medyczną po wypadku tj. konsultacje u lekarzy specjalistów, badania, zabiegi ambulatoryjne czy rehabilitację. Dodatkowo, opiekunowie mogą otrzymać pomoc  w organizacji korepetycji, kiedy dziecko w wyniku urazu, większą część czasu spędza w domu. Dziecko otrzyma też bon podarunkowy w wysokości 200 zł na zakup gry, książki bądź zabawki po każdej diagnozie urazu.  

Ochrona w ubezpieczeniu działa zarówno, gdy dziecko jest w szkole, jak i na wakacjach – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.