Dbaj o swój dom,
gdziekolwiek jesteś

Skorzystaj z PKO Inteligentny dom
i odbierz 40% zniżki na urządzenia FIBARO.

PKO inteligentny dom

PKO Inteligentny dom

PKO Inteligentny dom to pierwsze w Polsce innowacyjne połączenie ubezpieczenia nieruchomości z technologią smart home. Program powstał dzięki współpracy PKO Ubezpieczenia i Fibar Group S.A. Rozwiązanie to pozwala zabezpieczyć dom z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Czujniki od FIBARO pozwolą wykryć usterkę, a my zadbamy o to, aby szybko rozwiązać Twój problem i zaproponujemy pomoc.  

Zobacz, jak to działa z ubezpieczeniem PKO Dom

Przykład dotyczy sytuacji zalania

 1. krok 1 zalanie 1

  W Twoim domu jest awaria i woda zalewa łazienkę. Czujnik FIBARO wykrywa zagrożenie, a inteligentna nakładka na zawór automatycznie odcina dopływ wody.

 2. krok 2 powiadomienie 2

  Otrzymujesz powiadomienie na telefon o wykryciu usterki, a my kontaktujemy się z Tobą, aby zaproponować pomoc fachowca.

 3. krok 3 fachowiec 3

  Fachowiec usuwa usterkę w dogodnym dla Ciebie terminie w ramach ubezpieczenia PKO Dom.

Co zyskujesz biorąc udział w programie?

bezpieczeństwo

Aplikacja FIBARO w Twoim telefonie powiadomi Cię o wykryciu awarii, a my zadzwonimy do Ciebie, aby zaproponować pomoc. Wystarczy, że posiadasz aplikację i dostęp do Internetu, żeby w każdej chwili  i w dowolnym miejscu mieć kontrolę nad bezpieczeństwem Twojego domu.

zniżka 40 %

Ze zniżki możesz skorzystać po zakupie ubezpieczenia PKO Dom, w pakiecie STANDARDOWYM, SUPER lub PRO. Zniżka dotyczy wszystkich urządzeń FIBARO dostępnych w programie PKO Inteligentny dom, np. centrali, czujnika dymu, zalania czy ruchu.

assistance

Organizujemy i opłacamy pomoc fachowca m.in. hydraulika, elektryka, murarza, dekarza. Jeśli będzie taka potrzeba, wzywamy odpowiedni serwis do naprawy pralki, zmywarki czy lodówki. Pokrywamy również koszty wizyty fachowca, transportu, a także części zamiennych użytych do naprawy. To wsparcie otrzymujesz dzięki Assistance dla domu 24/7, które masz w ubezpieczeniu PKO Dom.

ochrona

W ramach ubezpieczenia PKO Dom świadczymy pomoc na wypadek awarii urządzeń inteligentnego domu FIBARO czy ataku hakerskiego. Naprawiamy Twoje urządzenia smart home FIBARO po zakończeniu gwarancji udzielonej przez producenta (dla sprzętu nie starszego niż 8 lat).

Urządzenia

W programie PKO Inteligentny dom kupisz urządzenia smart home z 40% zniżką. Sprawdź, jakie produkty FIBARO są dostępne w programie.

urzadzenia
Centralka Home Center 3 Lite

Centralka Home Center 3 Lite

door sensor

Czujnik otwarcia drzwi i okien – Door/Window Sensor

smoke-sensor

Czujnik dymu – Smoke Sensor

Elektrozawór

Inteligentna nakładka na zawór

Flood sensor

Czujnik zalania – Flood Sensor

CO sensor

Czujnik czadu – CO Sensor

plug

Inteligentna wtyczka – Wall Plug

Jak skorzystać?

 1. Wybierz ubezpieczenie PKO Dom w pakiecie STANDARDOWYM, SUPER albo PRO i opłać składkę
 2. Kup urządzenia smart home FIBARO z 40% zniżką
 3. Zamontuj inteligentne urządzenia w ubezpieczonej nieruchomości samodzielnie lub z pomocą certyfikowanego specjalisty FIBARO
 4. Zainstaluj aplikację FIBARO, skonfiguruj urządzenia oraz połącz je z ubezpieczeniem PKO Dom. Może Ci w tym również pomóc specjalista FIBARO.
jak skorzystać

Skorzystaj

Wyrażam zgodę na przejście do serwisu sprzedażowego FIBARO  i zapoznanie się z ofertą handlową  dostępną dla uczestników Programu PKO Inteligentny dom.

Masz więcej pytań? Dowiedz się, jak działa nasza usługa (FAQ)

Dokumenty do pobrania