PKO Ubezpieczenia sponsorem kolarstwa

PKO Ubezpieczenia zostało sponsorem tytularnym Via Dolny Śląsk – najliczniej obsadzanej cyklicznej szosowej imprezy kolarskiej dla amatorów w kraju.

Getty

Cieszymy się, że otwieramy nowy etap w działalności naszej firmy, jakim jest współpraca ze Ślężą Sobótka Bike Academy przy tak ciekawym, sportowym projekcie. Jazda na rowerze jest jedną z głównych aktywności sportowych w Polsce. Nie dziwi mnie to, ponieważ sprzyja dobremu samopoczuciu, jest przyjemna dla nas i środowiska, a jednocześnie to też wspaniała dyscyplina sportu. Angażując się w kolarstwo chcemy dołączyć do społeczności, która podobnie jak my, rozumie potrzebę zdrowego stylu życia, aktywności sportowej oraz szanuje fenomen sportowej rywalizacji – mówi Tomasz Mańko, członek zarządu PKO Ubezpieczenia.

Nie możemy się doczekać tegorocznego sezonu kolarskiego, którego rozpoczęcie wielu kolarzy utożsamia ze Ślężańskim Mnichem. W tym roku spotykamy się już 5 kwietnia br. w Sobótce, kolebce polskiego kolarstwa – dodaje Tomasz Mańko.

W ramach umowy sponsoringu, PKO Ubezpieczenia i Ślęża Sobótka Bike Academy planują szereg wspólnych działań sprzyjających promocji wydarzenia. Jednym z nich jest przygotowanie specjalnych materiałów ekspozycyjnych z logotypem sponsora tytularnego. Logo PKO Ubezpieczenia będzie też prezentowane na numerach startowych, w materiałach informacyjnych towarzyszących wszystkim edycjom wyścigów. W programie wyścigów przewiduje się także atrakcje dla kibiców, którzy co roku aktywnie wspierają uczestników na trasie. Będziemy również aktywni w przestrzeni Internetu i mediach tradycyjnych.

Via Dolny Śląsk ma już swoją renomę za sprawą profesjonalnej oprawy, którą zapewnia Ślęża Sobótka Bike Academy. Poprzez wybór atrakcyjnych tras regionu, dobór kategorii rywalizacji o różnym stopniu zaawansowania, organizator zapewnia wiele sportowych emocji dla osób w różnym wieku podczas dziesięciu wymagających wyścigów na Dolnym Śląsku. Ważnym sponsorem wspierającym wydarzenie będzie PKO Leasing – największa spółka leasingowa w Polsce. Wśród kolarzy tegorocznych wyścigów, nie zabraknie też zawodników reprezentujących barwy GK PKO Banku Polskiego.

PKO Ubezpieczenia należy do Grupy PKO Banku Polskiego – jednej z największych grup finansowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Cele biznesowe PKO Ubezpieczenia wynikają wprost ze strategii Grupy PKO Banku Polskiego, która zakłada budowę pozycji lidera w segmencie bancassurance. W perspektywie najbliższych lat PKO Ubezpieczenia planuje konsekwentnie zwiększać udziały rynkowe i dzięki ścisłej współpracy z PKO Bankiem Polskim znaleźć się w czołówce ubezpieczycieli na krajowym rynku. PKO Ubezpieczenia obsługuje ponad 2 mln polis.

Zapraszam do polubienia profilu wydarzenia oraz sprawdzenia szczegółów na stronie organizatora.