Kody rabatowe do „Moich Podróży24” na ferie zimowe

Od 11 stycznia do 31 marca br. klienci PKO Banku Polskiego korzystający z systemu bankowości internetowej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO otrzymają kody rabatowe uprawniające do 20-procentowej zniżki przy zakupie ubezpieczenia podróżnego „Moje Podróże24”.

Kody  rabatowe wysyłane z myślą o wyjazdach na ferie zimowe dotrą do grupy blisko 2,5 mln klientów PKO Banku Polskiego. Ich wysyłka będzie skorelowana z terminami rozpoczęcia ferii w poszczególnych regionach kraju. Klienci będą otrzymywać informacje z kodami przed rozpoczęciem zimowych wakacji.

Kody rabatowe są przesyłane w mailach, SMS-ach oraz powiadomieniach serwisu iPKO i aplikacji IKO. Skorzystanie z kodu rabatowego nie wyklucza skorzystania z pozostałych zniżek dostępnych przy zakupie „Moich Podróży24”:

  • 10 proc. zniżki rodzinnej – jeśli wśród osób objętych ochroną jest co najmniej 1 dorosły i 1 dziecko ubezpieczonego (do lat 20),
  • 10 proc. dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny,
  • 30 proc. dla posiadaczy Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Osoby uprawnione do skorzystania ze wszystkich wymienionych zniżek łącznie z kodami rabatowymi, mogą kupić ubezpieczenie za mniej niż połowę ceny nominalnej.

 

Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu i wyłączeniach, Karta Produktu oraz OWU znajdują się tutaj.