Kariera

Z PKO Ubezpieczenia Twoja kariera nabierze wiatru w żagle. Dowiedz się jakich potrzebujmy ludzi i jak dołączyć do naszej załogi!
 • Kariera w PKO Ubezpieczenia

 • Oferty pracy

 • Dla studentów

 • Aplikuj On-line

Rozwój

Każdy z Pracowników ma możliwość rozwoju indywidualnego i zawodowego. Oferta szkoleń skierowana do pracowników wynika z ich indywidualnego planu rozwojowego ustalanego na każdy kolejny rok pracy.

Szkolenia zewnętrzne

W celu jak najlepszego zrealizowania biznesowych potrzeb rozwojowych Pracowników współpracujemy z najlepszymi firmami szkoleniowymi. W szerokim zakresie korzystamy z dostępnej na rynku oferty.

Kursy językowe

PKO Ubezpieczenia umożliwia swoim Pracownikom rozwijanie umiejętności językowych poprzez udział w zajęciach języka angielskiego, organizowanych przez sprawdzoną w trakcie wieloletniej współpracy szkołę językową. Osobom pracującym poza Centralą PKO Ubezpieczenia refunduje naukę w wybranych przez nich szkołach językowych.

Dofinansowanie Kształcenia

PKO Ubezpieczenia dofinansowuje swoim Pracowników koszty nauki, podjętej we własnym zakresie. Mogą to być studia, kursy, certyfikacje i inne formy kształcenia, mające na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych, zbieżnych z celami biznesowymi PKO Ubezpieczenia.

Świadczenia pozapłacowe

Dla swoich Pracowników PKO Ubezpieczenia udostępnia szeroki zakres świadczeń pozapłacowych, są nimi m.in.:

 • Opieka medyczna w sieci prywatnych klinik na terenie całego kraju;
 • Rekreacja – możliwość korzystania z ponad 1300 placówek sportowo – rekreacyjnych;
 • Ochrona ubezpieczeniowa
 • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez PKO Ubezpieczenia
 • Spotkania integracyjne
 • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

1. Wysyłasz CV

Wyślij nam swój życiorys i list motywacyjny! Możesz skorzystać z aplikacji on-line, lub załączyć dokumenty w mailu zaadresowanym rekrutacja@pkoubezpieczenia.pl

Wśród aktualnych ofert nie ma nic dla Ciebie? Nie szkodzi, być może już niedługo będziemy szukać kandydatów na stanowisko, do którego masz wszelkie wymagane kwalifikacje. Twoje cv na pewno u nas nie przepadnie!

2. Weryfikujemy dokumenty

Twoje dokumenty trafiają na biurka osób, które odpowiadają w PKO Ubezpieczenia za dobór pracowników. Na początku wybieramy te osoby, które najlepiej spełniają kryteria prowadzonej w danej chwili rekrutacji. Jeśli Twój życiorys mówi nam, że prawdopodobnie spełniasz te wymogi, dzwonimy do Ciebie. Niekiedy pierwszą rozmowę kwalifikacyjną prowadzimy już przez telefon. Warto być więc przygotowanym na pytania o:

 • Wykształcenie
 • Doświadczenie
 • Zawodowe plany na przyszłość
 • Motyw aplikowania na dane stanowisko

3. Rozmawiasz z pracownikiem Departamentu Personalnego

Kandydaci, którzy, naszym zdaniem, najlepiej pasują do profilu stanowiska, są zapraszani na rozmowę z pracownikiem Departamentu Personalnego. To spotkanie jest nie tylko dla nas – pytamy o Twoje osiągnięcia czy styl pracy. To spotkanie jest także dla Ciebie! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące warunków zatrudnienia czy kultury naszej firmy.

4. Spotykasz się z potencjalnym szefem

Jeśli obie strony zgodzą się, że to może być początek udanej współpracy, organizujemy dla Ciebie spotkanie z Twoim potencjalnym przełożonym/szefem działu, do którego chciałbyś dołączyć. Na tym etapie sprawdzamy Twoje merytoryczne kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie. Niezwykle przydatne jest udokumentowanie dotychczasowych sukcesów. Może warto zabrać ze sobą pisemne referencje z poprzednich miejsc pracy? Przekonaj nas, że właśnie Ty najlepiej spełniasz nasze kryteria!

5. Składamy Ci ofertę pracy

Kolejny krok jest po naszej stronie. Twój przyszły bezpośredni przełożony wraz ze swoim przełożonym i pracownikiem działu kadr w ciągu kilku dni powinni podjąć decyzję o złożeniu Ci oferty pracy. Poinformujemy Cię o niej nawet jeśli będzie dla Ciebie negatywna.

6. Podejmij decyzję!

Złożyliśmy Ci ofertę pracy. Teraz Twój ruch: decyzja i ewentualne rozwiązanie umowy z poprzednim pracodawcą. Jeśli to dla Ciebie istotne, możemy podpisać z Tobą list intencyjny.

7. Witamy w PKO Ubezpieczenia!

Ostatni etap rekrutacji to podpisanie umowy o pracę i jesteś w zespole PKO Ubezpieczenia!

PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest idealnym miejscem dla ambitnych studentów poszukujących doświadczenia zawodowego w dynamicznej korporacji. Jeśli jesteś studentem i poszukujesz firmy, w której mógłbyś:

 • zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe w renomowanej firmie
 • zapoznać się ze specyfiką funkcjonowania instytucji finansowej
 • zweryfikować w praktyce wiedzę zdobytą na studiach
 • rozwijać swoje zainteresowania związane z zarządzaniem finansami

Dołącz do nas!

Dlaczego warto?

Renomowana marka

Rozpoczynając praktyki w PKO Życie Towarzystwie Ubezpieczeń S.A. podejmujesz współpracę z wiodącą Grupą finansową w Polsce.

Wiedza i profesjonalne przygotowanie

Jako praktykant masz możliwość współpracy z wykwalifikowanymi specjalistami, chętnie przekazującymi wiedzę oraz wspomagającymi poszerzanie Twoich kompetencji w wybranym przez Ciebie obszarze. Opiekunowie Praktykantów, wyznaczeni w poszczególnych działach, dokładają starań aby uwzględniać indywidualne preferencje studentów co do kierunku rozwoju.

Nauka w praktyce

Student ma możliwość zapoznania się ze specyfiką różnych obszarów działalności instytucji finansowej, w zależności od jednostki organizacyjnej, w której odbywają się praktyki, Praktykanci angażowani są w realne prace zespołu, co umożliwia im nabycie praktycznego doświadczenia.

Elastyczność

Mamy świadomość, że nasi praktykanci to przede wszystkim studenci. Dlatego oferta praktyk charakteryzuje się elastycznością co do dni tygodnia oraz dziennej liczby godzin spędzanych w biurze.

Aktualne oferty współpracy

  Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Ok

  Aplikuj On-line

  Dane osobowe

  Edukacja

  Dodaj

  Historia zatrudnienia

  Dodaj

  Umiejętności

  Moje oczekiwania

  Załączniki