Jubileuszowy wieczór PKO Ubezpieczenia

 

zaproszenie

25 marca w Teatrze Capitol,PKO Ubezpieczenia obchodziło jubileusz 25-lecia. Wśród zaproszonych gości byli Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego Zbigniew Jagiełło, Przewodniczący Rady Nadzorczej PKO Ubezpieczenia, Jan Emeryk Rościszewski, przedstawiciele Spółek Grupy Kapitałowej oraz pracownicy PKO Ubezpieczenia. Program jubileuszu obejmował część oficjalną z wystąpieniami gości oraz spektakl z obsadą artystów warszawskich scen teatralnych.

Gospodarz wieczoru Sławomir Łopalewski, Prezes Zarządu PKO Ubezpieczenia, w części oficjalnej odwołał się do historii firmy i aktywnego udziału pracowników, którzy dołączali do zespołu na różnych etapach rozwoju firmy. Zwracał też uwagę, że każdy pracownik odgrywa istotną rolę, a tylko zgrany i profesjonalny zespół osiąga oczekiwane rezultaty. Efektem wspólnego działania jest dzisiaj pozycja lidera PKO Ubezpieczenia na rynku bancassurance w segmencie produktów ochronnych oraz zaufanie ponad 1,7 mln klientów.

Zbigniew Jagiełło i Jan Emeryk Rościszewski w swoich wypowiedziach odnosili się do najbliższych planów działalności Spółek, które przewidują wprowadzenie nowych linii biznesowych w celu dalszego wzmacniania pozycji na rynku. Występujący nawiązali również do wieloletniej historii ubezpieczeń w Banku.

Początek historii PKO Ubezpieczenia wyznaczają wczesne lata 90-te, kiedy działalność ubezpieczeniową rozpoczęły Heros i Heros Life. W latach 2001 – 2014 firma rozwijała się pod marką Nordea Życie, łącząc się w 2006 roku z Sampo Życie, a w 2014 roku została włączona do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. Historię firmy zaprezentowano w specjalnie przygotowanym filmie.

Naszą historię postrzegam jako wielki atut. Ale ta historia ma swój dalszy ciąg.  Będziemy ją tworzyli wspólnie. Mamy kompetencje, mamy silnego partnera PKO Bank Polski, ale w szczególności mamy waleczne serce – z którego płynie siła, motywacja i chęć do działania. Wykorzystajmy to! Jestem pewien, że nasze ambitne plany zrealizujemy z sukcesem – tymi słowami Sławomir Łopalewski podsumował 25 lat historii oraz plany PKO Ubezpieczenia na najbliższą przyszłość.