Film z okazji jubileuszu 25-lecia

W tym roku obchodzimy jubileusz 25-lecia. Z tej okazji postanowiliśmy przybliżyć historię naszych spółek w specjalnie przygotowanym materiale filmowym.

PKO Ubezpieczenia tworzyli i tworzą przede wszystkim ludzie – nasi pracownicy, doradcy i klienci. Często ważne wydarzenia w życiu naszych pracowników związane były z kolejnymi etapami rozwoju naszej firmy. We wspomnieniach, które utrwaliliśmy, nie zabrakło więc prywatnych rozmów
i wspomnień.

W prezentowanym filmie staraliśmy się też uchwycić przełomowe wątki naszej historii, które miały wpływ na to kim jesteśmy dzisiaj i jaki mamy system wartości. Nasza historia rozpoczęła się
w 1994 roku, kiedy powstały spółki Heros i Heros Life. W latach 2001 – 2014 firma rozwijała się począwszy od Nordea Życie, połączenie z Sampo Życie i włączenie do największej w Polsce Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego w 2014 roku.

Film daje również możliwość bliższego poznania nas i zajrzenia do naszej siedziby. Wszystkie ujęcia kręciliśmy w naszym biurze, a występujące w filmie osoby są pracownikami naszej firmy.

Przy tej okazji serdecznie dziękujemy pracownikom i ekipie filmowej zaangażowanym
w tę produkcję.