Ubezpieczenie podróżne z kodami rabatowymi dla klientów PKO Banku Polskiego

  • Od 11 stycznia do 31 marca klienci PKO Banku Polskiego mogą wykorzystać kody rabatowe przy zakupie ubezpieczenia podróżnego Moje Podróże24 w iPKO lub IKO.
  • Ubezpieczenie Moje Podróże24 można aktywować nawet w dniu wyjazdu.
  • 20-procentowa zniżka łączy się z innymi standardowymi upustami polisy PKO Ubezpieczenia.

Od 11 stycznia, klienci PKO Banku Polskiego korzystający z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej z 4 województw, w których rozpoczęły się ferie zimowe, otrzymali kody rabatowe uprawniające do 20-procentowej zniżki przy zakupie ubezpieczenia podróżnego „Moje Podróże24”, oferowanego przez PKO Ubezpieczenia.

bombka

Klienci PKO Banku Polskiego, którzy do końca marca br. kupią ubezpieczenie podróżne w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej mogą wykorzystać specjalne kody rabatowe. Do klientów z czterech województw, w których rozpoczęły się ferie zimowe, będących użytkownikami serwisu transakcyjnego, bank przesłał m.in. mailem oraz SMS-em, kody uprawniające do 20 proc. zniżki. Zniżka z wykorzystaniem kodu nie wyklucza skorzystania z pozostałych zniżek dostępnych przy zakupie Moich Podróży24:

– 10 proc. zniżki rodzinnej – jeśli wśród osób objętych ochroną jest co najmniej 1 dorosły i jedno dziecko ubezpieczonego (do lat 20),

– 10 proc. dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

– 30 proc. dla posiadaczy Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Osoby uprawnione do skorzystania z wszystkich wymienionych zniżek mogą nabyć polisę za mniej niż połowa jej ceny nominalnej.

Wysyłka kodów uprawniających do zniżek będzie kontynuowana przez okres ferii we wszystkich województwach i dotrą one do grupy blisko 2,5 mln klientów. Ich wysyłka jest skorelowana z terminami rozpoczęcia ferii w poszczególnych regionach kraju i rozpoczęła się 11 stycznia. Kody są ważne do 31 marca 2018 r.

Ferie zimowe to czas wyjazdów nie tylko na narty. Wiele osób jedzie w tym czasie również do ciepłych krajów. Bez względu na cel podróży chcemy naszym klientom przypomnieć o tym jak ważne dla bezpiecznego i komfortowego pobytu za granicą jest dobre ubezpieczenie. Jednocześnie chcemy zachęcić do korzystania z naszych polis podróżnych, których zakres ubezpieczenia można dobrać samemu zgodnie ze swoimi preferencjami. Polisę można kupić nawet w ostatniej chwili przed wyjazdem, na dworcu, lotnisku. Dostępne są dla klientów banku w serwisie internetowym iPKO i aplikacji mobilnej IKO – mówi Danuta Gołaszewska, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty Ubezpieczeń w PKO Banku Polskim.

Wybierając „Moje Podróże24” można się ubezpieczyć na podróż w kraju lub za granicę. Oprócz standardowej pomocy w zakresie kosztów leczenia i ubezpieczenia assistance, NNW oraz OC, klienci otrzymują pomoc w przypadku zaostrzenia

lub powikłania chorób przewlekłych. W rozszerzonym zakresie polisy można m.in. zabezpieczyć się na wypadek rezygnacji lub skrócenia czasu wyjazdu.

„Moje Podróże24” są ubezpieczeniem oferowanym przez PKO Ubezpieczenia w pakiecie „Ubezpieczeń dobrze dobranych”. Razem z ubezpieczeniem „Mój Dom24” i „Moje Życie24” pozwalają klientom PKO Banku Polskiego kompleksowo ubezpieczyć dom, życie i zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas podróży turystycznej i służbowej. Każde z tych ubezpieczeń można dopasować odpowiednio do potrzeb określając samodzielnie jego zakres oraz koszty. Polisy można kupić w serwisie transakcyjnym iPKO, a „Moje Podróże24” również w aplikacji mobilnej IKO