2017-05-29 15:33

UBEZPIECZENIA DOBRZE DOBRANE

Uprzejmie informujemy o uruchomieniu kampanii informacyjnej na stronach serwisu bankowości internetowej iPKO oraz PKO Ubezpieczenia zapraszającej do zapoznania się i zakupu Ubezpieczeń Dobrze Dobranych.

Oferta ubezpieczeń Moje Życie24 i Mój Dom24 została przygotowana przez PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dla klientów PKO Banku Polskiego, którzy korzystają z serwisu bankowości internetowej iPKO. Wprowadzenie oferty ubezpieczeń on-line jest wyjściem naprzeciw potrzebom  klientów, którzy cenią sobie możliwość prostego i szybkiego zakupu ubezpieczeń,  bez konieczności wychodzenia z domu, 24/7.

ZALETY „UBEZPIECZEŃ DOBRZE DOBRANYCH”

Ubezpieczenia Moje Życie24 i Mój Dom24 gwarantują ochronę życia i mienia na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń, na przewidzianych w nich warunkach. Klient może w prosty i wygodny sposób wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie dzięki:

  • elastycznej formule ubezpieczeń oraz atrakcyjnym cenom – można dostosować zakres ochrony i sumy ubezpieczenia do własnych potrzeb i możliwości finansowych
  • prostemu i łatwemu zakupowi – ubezpieczenia można kupić w serwisie bankowości internetowej iPKO, w dowolnym miejscu, 24/7

Więcej informacji o ubezpieczeniach Moje Życie24 i Mój Dom24, w tym precyzyjny opis zakresu ochrony i jego ograniczeń znajduje się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń dostępnych na stronach internetowych www.pkoubezpieczenia.pl oraz www.pkobp.pl.