2016-01-11 09:42

Start sprzedaży oferty ubezpieczeń spółki majątkowej

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 9 stycznia 2016 r. PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (PKO TU S.A.) uruchomiło ofertę ubezpieczeń majątkowych dla klientów indywidualnych PKO Banku Polskiego, którzy zamierzają nabyć karty kredytowe. Produkt jest dystrybuowany w całym kraju w oddziałach PKO Banku Polskiego – największego wydawcy kart kredytowych w Polsce.
Proponowane ubezpieczenie zapewnia ochronę w przypadku utraty źródła dochodu przez ubezpieczonego albo leczenia szpitalnego ubezpieczonego będącego następstwem nieszczęśliwego wypadku.

Jednocześnie informujemy, że wraz z uruchomieniem operacyjnej działalności spółki majątkowej nastąpiły zmiany na stronie internetowej www.pkoubezpieczenia.pl. W serwisie dodano nowe zakładki, w których sukcesywnie będą prezentowane nowe produkty z oferty Towarzystwa Ubezpieczeń S.A.

PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest spółką należącą do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego i wraz z PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. funkcjonuje pod wspólną marką PKO Ubezpieczenia. Spółka PKO TU S.A. działa w obszarze ubezpieczeń majątkowych i pozostałych osobowych. Ubezpieczenie do karty kredytowej to pierwszy produkt dostępny w ofercie towarzystwa. W kolejnych etapach działalności spółka majątkowa zamierza wprowadzić do oferty ubezpieczenia do pożyczki gotówkowej i produktów hipotecznych, a także ubezpieczenia mienia oraz OC w życiu prywatnym proponowane przy umowach kredytowych oraz pożyczkach hipotecznych.

Z poważaniem
PKO Ubezpieczenia