2004-04-24 07:50

10 LAT NORDEA ŻYCIE

Szanowni Państwo,

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, iż w kwietniu br. przypada 10-lecie istnienia na rynku polskim naszego Towarzystwa. Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom za zaufanie, jakim obdarzali nas przez wszystkie lata współpracy, dziękujemy serdecznie wszystkim naszym Pracownikom, Agentom, współpracującym z nami Agencjom i Instytucjom.

Ufamy, że oferowane przez nas ubezpieczenia, zaangażowanie i poziom obsługi spełniają najwyższe oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy, iż będziemy dokładać wszelkich starań, aby nasze rozwiązania były najbardziej innowacyjnymi i dopasowanymi do potrzeb naszych Klientów.

Gwarancją bezpieczeństwa i naszej wiarygodności są powiązania kapitałowe z silną i stabilną Grupą bankowo-ubezpieczeniową, zapewniającą swoim klientom kompleksowe usługi zarówno w dziedzinie bankowości jak i ubezpieczeń.

Aktywa Grupy Nordea wynoszą ponad 250 miliardów Euro, co plasuje ją wśród dwudziestu największych europejskich instytucji finansowych.